🎓🏃‍♀️🏃 Zapraszamy absolwentów Politechniki Wrocławskiej do startu w biegu o Puchar J.M. Rektora! Pierwszy raz absolwenci będą mieli swoją kategorię!

Bieg odbędzie się 15.11.2019 o godz. 14:00 na przeciw Gmachu Głównego A-1 PWr. Dystans to 6 km.

Dystans biegu to ok. 6 km, natomiast trasa przebiega: start/meta – Wybrzeże Wyspiańskiego (na wysokości Gmachu Głównego PWr), most Zwierzyniecki, wał nad Odrą przy ZOO🐆🐺🦏, pętla przy Stanicy Harcerskiej⚜️, powrót tą samą drogą.

Zapisy dla absolwentów 📥
Wpisowe 30 zł.

Bieg będzie jedną z wielu imprez organizowanych przez Studium Wychowania Fizycznego i Sportu w ramach odbywającego się na Naszej uczelni Sportowego Tygodnia. W programie są też turnieje gier zespołowych i indywidualnych w takich dyscyplinach jak: tenis stołowy, unihokej, badminton, piłka nożna halowa, koszykówka i siatkówka. W rozgrywkach mogą startować zarówno studenci, jak i pracownicy naszej uczelni. Jeżeli wśród absolwentów pojawią się chętni na udział w rozgrywkach prosimy o kontakt ze Stowarzyszeniem.