Tematyczny konkurs grantowy na projekty studentów Politechniki Wrocławskiej

Konkurs ma na celu wsparcie finansowe wartościowych projektów naukowych i społecznych o tematyce informatyki, telekomunikacji, elektroniki, fotoniki i mikrosystemów realizowanych przez studentów Politechniki Wrocławskiej z kół naukowych i organizacji studenckich.

Konkurs jest realizowany dzięki wsparciu finansowym firmy ORVALDI Power Protection.

Harmonogram 2022:

od 14.09.2022
Publikacja informacji o konkursie

do 14.09.2022
Powołanie kapituły

Uruchomienie formularza zgłoszeniowego.

2.11.2022
Termin zgłaszania projektów przez formularz online.

7.11.2022
Termin dostarczenia papierowego oświadczenia osoby odpowiedzialnej z założenie wniosku.

8-18.11.2022
Czas na obrady kapituły konkursu.

Ogłoszenie laureatów konkursu grantowego.

do 31.09.2023
Okres na realizację projektów przez studentów przy użyciu przyznanych środków finansowych.

Kapituła Konkursu

dr inż. Waldemar Grzebyk – Dyrektor Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej PWr, Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów PWr

mgr inż. Piotr Grelowski – Inżynier R&D w ORVALDI Power Protection Company

mgr inż. Kamil Nawirski – Sekretarz Stowarzyszenia Absolwentów PWr