Konkurs grantowy Stowarzyszenia Absolwentów PWr na projekty studentów Politechniki Wrocławskiej

Konkurs grantowy Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Wrocławskiej na projekty studentów Politechniki Wrocławskiej ma na celu wsparcie finansowe wartościowych projektów naukowych i społecznych realizowanych przez studentów Politechniki Wrocławskiej z kół naukowych i organizacji studenckich.

Zarząd stowarzyszenia realizując cele statutowe  przeznaczył na konkurs kwotę 10 000 zł ze składek absolwenckich i darowizn przekonywanych  dla stowarzyszenia.

Harmonogram 2022:

do 20.11.2021
Powołanie kapituły

Uruchomienie formularza zgłoszeniowego.

6.03.2022
Termin zgłaszania projektów przez formularz online.

11.03.2022
Termin dostarczenia papierowego oświadczenia osoby odpowiedzialnej z założenie wniosku.

12-18.03.2022
Czas na obrady kapituły konkursu.

Ogłoszenie laureatów konkursu grantowego.

do 31.01.2023
Okres na realizację projektów przez studentów przy użyciu przyznanych   środków finansowych.

Kapituła konkursy grantowego w 2022 r.:

Ludomir Jankowski – wiceprzewodniczący Zarządu SAPWr,

Honorata Poturaj – członek Zarządu SAPWr,

Aleksandra Maćków – członek Zarządu Stowarzyszenia Studentów PWr,

Beata Janek – kierownik Działu Studenckiego PWr, wiceprezes Zarządu Fundacji Manus.

Waldemar Grzebyk – członek Zarządu SAPWr.

Pytania

Pytania lub prośby o konsultacje wzniosu przez jego złożeniem można kierować do Sekretarza Stowarzyszenia Kamila Nawirskiego (kamil.nawirski@pwr.edu.pl)

ogłoszenie wyników za

Dzień(s)