fbpx

Zapraszamy serdecznie na nasze wyj膮tkowe zako艅czenie sezonu podczas spotkania 鈥濨iznes, Kariera, Absolwenci鈥 meet up #6, kt贸re tym razem odb臋dzie si臋 na 艣wie偶ym powietrzu w FoRest Bar! Do艂膮cz do nas na inspiruj膮ce rozmowy i wymian臋 do艣wiadcze艅 w urokliwej przestrzeni na 艂onie natury. 馃尣

馃棑 Data: 3 lipca 2024, godzina 17:00
馃搷 Lokalizacja: FoRest Wroc艂aw, Kamienna 75
馃挵 Cena: za darmo
馃敆 Zapisy: Evenea

馃挕 Co dla Ciebie przygotowali艣my?

鈥 Spotkanie z cz艂onkami Biznesowego Klubu Absolwent贸w UE, z kt贸rymi b臋dziesz m贸g艂/mog艂a porozmawia膰 na temat budowania biznesowych sieci kontakt贸w.
鈥 Spotkanie z mentorami spo艂eczno艣ci Rebelpolis, kt贸rzy opowiedz膮 o tym jak programy mentoringowe przy艣pieszaj膮 rozw贸j karier.

Zobacz podsumowanie jednego z poprzednich spotka艅 Biznes Kariera Absolwenci:

Podsumowanie poprzedniego spotkania

Na spotkanie zapraszaj膮
  • Hanza IT
  • Spo艂eczno艣膰 Rebelpolis
  • Advalor | Agencja nieruchomo艣ci komercyjnych
  • inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsi臋biorczo艣ci
  • Biznesowy Klub Absolwent贸w Uniwersytetu Ekonomicznego we Wroc艂awiu
  • Stowarzyszenie Absolwent贸w Politechniki Wroc艂awskiej

聽 聽聽

Zapraszamy do FoRest Bar przy Kamiennej 75, Wroc艂aw [link do mapy]

Pierwszy „le艣ny bar” we Wroc艂awiu. Zapach kory, spokojna muzyka, ziele艅. Jednym s艂owem relaks na le偶aku, w centrum miasta, a jednak w lesie 馃檪 Zapraszamy!

Ze wzgl臋d贸w organizacyjnych i logistycznych liczba miejsc na nasze spotkanie jest ograniczona. Aby zapewni膰 sobie miejsce, prosimy o dokonanie rejestracji poprzez platform臋 Evenea.

Dzi臋kujemy za zrozumienie i nie mo偶emy si臋 doczeka膰 Twojej obecno艣ci!