Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Wrocławskiej ma status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP). Dzieki Twojemu wsparciu, możemy zrobić jeszcze więcej! Przekazując 1,5% swojego podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia, przyczyniasz się do realizacji celów statutowych, takich jak:

• Programy stypendialne
  • Konkursy grantowe

Jak przekazać 1,5% podatku?

To proste! Wystarczy, że w swoim zeznaniu podatkowym w części dotyczącej przekazania 1,5% na organizacje pożytku publicznego (OPP) wpiszesz numer KRS naszego Stowarzyszenia:

KRS: 0000173606

Możesz także zaznaczyć konkretny cel, na który chciałbyś, aby zostały przeznaczone Twoje środki, np. programy grantowy dla organizacji studenckich

Dlaczego warto wspierać nasze Stowarzyszenie?

• Bezpośredni wpływ – Twoje wsparcie trafia bezpośrednio do osób i projektów, które dobrze z niego skorzystają.
  • Budowanie społeczności – Wspierając nas, przyczyniasz się do budowania silnej i zaangażowanej społeczności absolwentów i studentów PWr.

Z góry dziękujemy za każdą wpłatę i za Twoje zaangażowanie! Razem możemy zdziałać więcej i lepiej wspierać naszą akademicką rodzinę.