Stowarzyszenie Absolwent贸w Politechniki Wroc艂awskiej ma zaszczyt zaprezentowa膰 najnowsze wydanie Biuletynu Absolwent贸w, kt贸ry tworzymy wsp贸lnie z Dzia艂em Informacji i Promocji PWr. To 12 stron informacji o dzia艂aniach Stowarzyszenia w minionym roku oraz o najciekawszych wydarzeniach z 偶ycia naszej Alma Mater.

Biuletyn to okazja, by pozosta膰 w kontakcie z 偶yciem spo艂eczno艣ci Politechniki Wroc艂awskiej. Zach臋camy do podzielenia si臋 nim z przyjaci贸艂mi absolwentami, kt贸rzy na co dzie艅 nie 艣ledz膮 aktywno艣ci naszej spo艂eczno艣ci.

Co znajdziesz w Biuletynie Absolwent贸w 2024?

鉁 Innowacje na horyzoncie: Odkryj najnowsze osi膮gni臋cia badawcze i naukowe naszych wydzia艂贸w.
馃帀 Spotkania, kt贸re 艂膮cz膮: Wspomnienia z Rajdu G贸rskiego, Z艂azu i innych wydarze艅 integruj膮cych nasz膮 spo艂eczno艣膰.
馃挕 Wsparcie, kt贸re motywuje: Informacje o grantach i stypendiach dost臋pnych dla student贸w i absolwent贸w.
馃弳 Historie sukcesu: Inspiruj膮ce opowie艣ci o naszych absolwentach, ich nagrodach i osi膮gni臋ciach.
馃寵 Wyj膮tkowe noce: Relacja z Nocnego Listowania 鈥 wydarzenia pe艂nego wspomnie艅 i dobrej zabawy.

Miniony rok by艂 naprawd臋 dobry dla naszej Uczelni, przynosz膮c rozw贸j nowych kierunk贸w badawczych, a tak偶e umocnienie wsp贸艂pracy z otoczeniem gospodarczym. Wi臋cej szczeg贸艂贸w poznacie
Pa艅stwo na kolejnych stronach niniejszego biuletynu.
Wk艂ad naszych Absolwent贸w jest nieoceniony w budowaniu presti偶u Politechniki Wroc艂awskiej, dlatego zach臋cam Pa艅stwa do anga偶owania si臋 w 偶ycie Uczelni poprzez Stowarzyszenie Absolwent贸w Politechniki Wroc艂awskiej, kt贸rego sam jestem cz艂onkiem. To przestrze艅 do dzielenia si臋 wiedz膮, nawi膮zywania nowych relacji zawodowych oraz wsparcia obecnych student贸w. Razem mo偶emy inspirowa膰 i motywowa膰 kolejne pokolenia, tworz膮c nowe mo偶liwo艣ci dla ca艂ej naszej Spo艂eczno艣ci.

Z wyrazami szacunku,
prof. Arkadiusz W贸js
Rektor Politechniki Wroc艂awskiej

Do艂膮cz do nas!

Je艣li jeszcze nie jeste艣 cz艂onkiem Stowarzyszenia, to idealny moment, aby to zmieni膰. Do艂膮cz do nas i b膮d藕 na bie偶膮co z 偶yciem Politechniki Wroc艂awskiej i korzystaj z sieci kontakt贸w, kt贸r膮 tworz膮 absolwenci naszej uczelni. Razem mo偶emy wi臋cej!

Sk艂adam deklaracj臋 cz艂onkowsk膮

Pobierz Biuletyn Absolwent贸w 2024:

Kliknij tutaj, aby pobra膰 Biuletyn Absolwent贸w 2024

Twoje opinie s膮 dla nas bardzo wa偶ne. Daj nam zna膰, co my艣lisz o tegorocznym wydaniu Biuletynu!