Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Wrocławskiej ma zaszczyt zaprezentować najnowsze wydanie Biuletynu Absolwentów, który tworzymy wspólnie z Działem Informacji i Promocji PWr. To 12 stron informacji o działaniach Stowarzyszenia w minionym roku oraz o najciekawszych wydarzeniach z życia naszej Alma Mater.

Biuletyn to okazja, by pozostać w kontakcie z życiem społeczności Politechniki Wrocławskiej. Zachęcamy do podzielenia się nim z przyjaciółmi absolwentami, którzy na co dzień nie śledzą aktywności naszej społeczności.

Co znajdziesz w Biuletynie Absolwentów 2024?

✨ Innowacje na horyzoncie: Odkryj najnowsze osiągnięcia badawcze i naukowe naszych wydziałów.
🎉 Spotkania, które łączą: Wspomnienia z Rajdu Górskiego, Złazu i innych wydarzeń integrujących naszą społeczność.
💡 Wsparcie, które motywuje: Informacje o grantach i stypendiach dostępnych dla studentów i absolwentów.
🏆 Historie sukcesu: Inspirujące opowieści o naszych absolwentach, ich nagrodach i osiągnięciach.
🌙 Wyjątkowe noce: Relacja z Nocnego Listowania – wydarzenia pełnego wspomnień i dobrej zabawy.

Miniony rok był naprawdę dobry dla naszej Uczelni, przynosząc rozwój nowych kierunków badawczych, a także umocnienie współpracy z otoczeniem gospodarczym. Więcej szczegółów poznacie
Państwo na kolejnych stronach niniejszego biuletynu.
Wkład naszych Absolwentów jest nieoceniony w budowaniu prestiżu Politechniki Wrocławskiej, dlatego zachęcam Państwa do angażowania się w życie Uczelni poprzez Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Wrocławskiej, którego sam jestem członkiem. To przestrzeń do dzielenia się wiedzą, nawiązywania nowych relacji zawodowych oraz wsparcia obecnych studentów. Razem możemy inspirować i motywować kolejne pokolenia, tworząc nowe możliwości dla całej naszej Społeczności.

Z wyrazami szacunku,
prof. Arkadiusz Wójs
Rektor Politechniki Wrocławskiej

Dołącz do nas!

Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem Stowarzyszenia, to idealny moment, aby to zmienić. Dołącz do nas i bądź na bieżąco z życiem Politechniki Wrocławskiej i korzystaj z sieci kontaktów, którą tworzą absolwenci naszej uczelni. Razem możemy więcej!

Składam deklarację członkowską

Pobierz Biuletyn Absolwentów 2024:

Kliknij tutaj, aby pobrać Biuletyn Absolwentów 2024

Twoje opinie są dla nas bardzo ważne. Daj nam znać, co myślisz o tegorocznym wydaniu Biuletynu!