fbpx

? Jesteś po studiach i zastanawiasz się nad kolejnymi krokami w swojej karierze? A może prowadzisz własny biznes i szukasz świeżych pomysłów, aby nabrać rozpędu? ?
Mamy coś specjalnego dla Ciebie! ?

Zapraszamy na niepowtarzalne spotkanie networkingowe „Biznes Kariera Absolwenci meet up”, stworzone z myślą o absolwentach wrocławskich uczelni, przedsiębiorcach i wszystkich, którzy nie boją się marzyć o wielkich rzeczach.

? Na naszym wydarzeniu zgłębimy tematy takie jak:

Prelegenci

Projektowanie kariery w zmieniającej się rzeczywistości: mentoring poprzez pryzmat ekonomii behawioralnej

Katarzyna Szczesna 

Behavior Change & Product Design Advisor

#mentoring #ekonomiabehawioralna #kariera

Personal IKIGAI Canvas: znajdź swoje życiowe powołanie z unikalną metodą wizualizacji

Bartłomiej Postek

Cofounder for hire & Angel investor

#rozwójosobisty #zmiany #rozwój #metodywizualizacji

Stoliki networkingowe

? Bartłomiej Postek, CEO Hanza Group — własny biznes po godzinach: Odkryj strategie i porady dotyczące rozwoju i zarządzania własną firmą.

? Bartosz Przybylski, mentor Rebelpolis, Dyrektor Makroregionu Notus Finanse — zarządzanie zespołem i utrzymanie jakości usług: Dyskutuj o wyzwaniach związanych z zarządzaniem zespołem i zapewnieniem wysokiej jakości usług.

⏱️ Kamil Nawirski, Community Dyrektor Rebelpolis — zarządzanie sobą w czasie: Odkryj metody i strategie efektywnego zarządzania własnym czasem, aby zwiększyć produktywność i osiągnąć lepszą równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

? Marek Gogolok, specjalista Social Media w Hanza Group — promocja online: Zyskaj wskazówki dotyczące skutecznej promocji w internecie i mediach społecznościowych.

?Maciej Prokop, Marketing Manager w Hanza Group — Dowiedz się więcej na temat tworzenia i realizacji planów marketingowych, czy zarządzania płatnymi kampaniami promocyjnymi.

Mateusz Cieślik, Partner w Advalor  Poznaj strategie i praktyczne wskazówki dotyczące efektywnej organizacji przestrzeni biurowej, która wspiera #produktywność i dobre samopoczucie zespołu.

Zobacz podsumowanie poprzedniego spotkania Biznes Kariera Absolwenci:

Podsumowanie poprzedniego spotkania

Na spotkanie zapraszają 
  • Hanza IT
  • Społeczność Rebelpolis
  • Advalor | Agencja nieruchomości komercyjnych
  • inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości
  • Biznesowy Klub Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
  • Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Wrocławskiej


 

    

Zapraszamy do CitySpace Aquarius Business House

przy ul. Swobodna 1, 50-088 Wrocław [link do mapy]

CitySpace w Aquariusie to wysokiej klasy przestrzeń do pracy. Kompletnie wyposażona i urządzona, w dogodnej lokalizacji, która zapewnia łatwy dostęp do komunikacji publicznej i infrastruktury miejskiej: sklepów, punktów usługowych, restauracji i kawiarni, hoteli i pobliskiego centrum handlowego Wroclavia.

W biurze CitySpace masz wszystko to, czego potrzebujesz, żeby wygodniepracować i skupić się tylko i wyłącznie na swoim biznesie. I to już od pierwszego dnia. Biuro CitySpace w Aquariusie pomyślano tak, by funkcjonalność i wygoda były równie ważne,jak przyjemność z pracy i przebywania w nim.

Wrocławski Aquarius Business House to nowoczesny kompleks, który oferuje powierzchnię biurową w najwyższym standardzie. Sąsiaduje z dworcem kolejowym PKP Wrocław Główny i jest drugą wrocławską lokalizacją CitySpace. Elegancki, przyjazny środowisku budynek zapewnia najemcom nowoczesne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa pracy, monitoringu i kontroli dostępu. Pracujący w Aquariusie mogą skorzystać m.in. z lunch baru, restauracji, kawiarni czy siłowni. Do biura CitySpace w Aquariusie wygodnie dojedziesz komunikacją miejską, samochodem i na rowerze. Z łatwością dotrzesz tu też spacerem. A w razie potrzeby szybko dostaniesz się na lotnisko, dworzec PKP i dojedziesz do autostrady.

Dodatkowo w planie:

  • ☕️ kawa, herbata,
  • ? woda
  • ?️rozmowy

Ze względów organizacyjnych i logistycznych liczba miejsc na nasze spotkanie jest ograniczona. Aby zapewnić sobie miejsce, prosimy o dokonanie rejestracji poprzez platformę Evenea.

Dziękujemy za zrozumienie i nie możemy się doczekać Twojej obecności!