馃帗 Jeste艣 po studiach i zastanawiasz si臋 nad kolejnymi krokami w swojej karierze? A mo偶e prowadzisz w艂asny biznes i szukasz 艣wie偶ych pomys艂贸w, aby nabra膰 rozp臋du? 馃専
Mamy co艣 specjalnego dla Ciebie! 馃槉

Zapraszamy na niepowtarzalne spotkanie networkingowe „Biznes Kariera Absolwenci meet up”, stworzone z my艣l膮 o absolwentach wroc艂awskich uczelni, przedsi臋biorcach i wszystkich, kt贸rzy nie boj膮 si臋 marzy膰 o wielkich rzeczach.

馃搶 Na naszym wydarzeniu zg艂臋bimy tematy takie jak:

Prelegenci

Projektowanie kariery w zmieniaj膮cej si臋 rzeczywisto艣ci: mentoring poprzez pryzmat ekonomii behawioralnej

Katarzyna Szczesna聽

Behavior Change & Product Design Advisor

#mentoring #ekonomiabehawioralna #kariera

Personal IKIGAI Canvas: znajd藕 swoje 偶yciowe powo艂anie聽z unikaln膮 metod膮 wizualizacji

Bart艂omiej Postek

Cofounder for hire & Angel investor

#rozw贸josobisty #zmiany #rozw贸j #metodywizualizacji

Stoliki networkingowe

馃捈 Bart艂omiej Postek, CEO Hanza Group 鈥 w艂asny biznes po godzinach:聽Odkryj strategie i porady dotycz膮ce rozwoju i zarz膮dzania w艂asn膮 firm膮.

馃懃聽Bartosz Przybylski, mentor Rebelpolis, Dyrektor Makroregionu Notus Finanse 鈥 zarz膮dzanie zespo艂em i utrzymanie jako艣ci us艂ug:聽Dyskutuj o wyzwaniach zwi膮zanych z zarz膮dzaniem zespo艂em i zapewnieniem wysokiej jako艣ci us艂ug.

鈴憋笍聽Kamil Nawirski, Community Dyrektor Rebelpolis 鈥 zarz膮dzanie sob膮 w czasie:聽Odkryj metody i strategie efektywnego zarz膮dzania w艂asnym czasem, aby zwi臋kszy膰 produktywno艣膰 i osi膮gn膮膰 lepsz膮 r贸wnowag臋 mi臋dzy 偶yciem zawodowym a prywatnym.

馃摫聽Marek Gogolok, specjalista Social Media w Hanza Group 鈥 promocja online: Zyskaj wskaz贸wki dotycz膮ce skutecznej promocji w internecie i mediach spo艂eczno艣ciowych.

馃摫Maciej Prokop, Marketing Manager w聽Hanza Group聽鈥斅Dowiedz si臋 wi臋cej na temat tworzenia聽i realizacji聽plan贸w marketingowych, czy zarz膮dzania聽p艂atnymi kampaniami promocyjnymi.

馃彚聽Mateusz Cie艣lik, Partner w Advalor 聽Poznaj strategie i praktyczne wskaz贸wki dotycz膮ce efektywnej organizacji przestrzeni biurowej, kt贸ra wspiera #produktywno艣膰 i dobre samopoczucie zespo艂u.

Zobacz podsumowanie poprzedniego spotkania Biznes Kariera Absolwenci:

Podsumowanie poprzedniego spotkania

Na spotkanie zapraszaj膮
  • Hanza IT
  • Spo艂eczno艣膰 Rebelpolis
  • Advalor | Agencja nieruchomo艣ci komercyjnych
  • inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsi臋biorczo艣ci
  • Biznesowy Klub Absolwent贸w Uniwersytetu Ekonomicznego we Wroc艂awiu
  • Stowarzyszenie Absolwent贸w Politechniki Wroc艂awskiej

聽 聽聽

Zapraszamy do CitySpace聽Aquarius Business House

przy ul.聽Swobodna 1, 50-088 Wroc艂aw [link do mapy]

CitySpace w Aquariusie to wysokiej klasy przestrze艅 do pracy. Kompletnie wyposa偶ona i urz膮dzona, w dogodnej lokalizacji, kt贸ra zapewnia 艂atwy dost臋p do komunikacji publicznej i infrastruktury miejskiej: sklep贸w, punkt贸w us艂ugowych, restauracji i kawiarni, hoteli i pobliskiego centrum handlowego Wroclavia.

W biurze CitySpace masz wszystko to, czego potrzebujesz, 偶eby wygodniepracowa膰 i skupi膰 si臋 tylko i wy艂膮cznie na swoim biznesie. I to ju偶 od pierwszego dnia.聽Biuro CitySpace w Aquariusie pomy艣lano tak, by funkcjonalno艣膰 i wygoda by艂y r贸wnie wa偶ne,jak przyjemno艣膰 z pracy i przebywania w nim.

Wroc艂awski Aquarius Business House to nowoczesny kompleks, kt贸ry oferuje powierzchni臋 biurow膮 w najwy偶szym standardzie. S膮siaduje z dworcem kolejowym PKP Wroc艂aw G艂贸wny i jest drug膮 wroc艂awsk膮 lokalizacj膮 CitySpace.聽Elegancki, przyjazny 艣rodowisku budynek zapewnia najemcom nowoczesne rozwi膮zania w zakresie bezpiecze艅stwa pracy, monitoringu i kontroli dost臋pu. Pracuj膮cy w Aquariusie mog膮 skorzysta膰 m.in. z lunch baru, restauracji, kawiarni czy si艂owni.聽Do biura CitySpace w Aquariusie wygodnie dojedziesz komunikacj膮 miejsk膮, samochodem i na rowerze. Z 艂atwo艣ci膮 dotrzesz tu te偶 spacerem. A w razie potrzeby szybko dostaniesz si臋 na lotnisko, dworzec PKP i dojedziesz do autostrady.

Dodatkowo聽w planie:

• 鈽曪笍 kawa, herbata,
  • 馃毎 woda
  • 馃棧锔弐ozmowy

Ze wzgl臋d贸w organizacyjnych i logistycznych liczba miejsc na nasze spotkanie jest ograniczona. Aby zapewni膰 sobie miejsce, prosimy o dokonanie rejestracji poprzez platform臋 Evenea.

Dzi臋kujemy za zrozumienie i nie mo偶emy si臋 doczeka膰 Twojej obecno艣ci!