fbpx

Nocne Listowanie to niepowtarzalne wydarzenie, które polega na wieczorno-nocnym pisaniu listów z prośbą o wsparcie funduszu stypendialnego dla studentów z niepełnosprawnościami, którzy uczą się na Politechnice Wrocławskiej i osiągają wysokie wyniki w nauce.

Pierwszy Maraton Pisania Listów „Nocne Listowanie” odbył się w 2017 roku. Od tamtej pory napisaliśmy już ponad 3000 listów, co pozwoliło nam zebrać imponującą kwotę prawie 150 000 zł. Listy wysyłamy do różnych przedsiębiorstw i fundacji w całej Polsce, wierząc, że poza wpłatą przyniosą one również uśmiech na twarzy – kto nie lubi czytać ręcznie pisanych listów?

Ty też możesz zaangażować się w akcję – razem tworzymy coś wyjątkowego, co przekłada się na realne wsparcie dla studentów z niepełnosprawnościami:

Dołącz do Nocnego Listowania i pomóż nam nadal zmieniać życie naszych studentów!

Zobacz jak wygląda nocne listowanie na zdjęciach i w filmikach [link]