Nocne Listowanie to niepowtarzalne wydarzenie, kt贸re polega na wieczorno-nocnym pisaniu list贸w z pro艣b膮 o wsparcie funduszu stypendialnego dla student贸w z niepe艂nosprawno艣ciami, kt贸rzy ucz膮 si臋 na Politechnice Wroc艂awskiej i osi膮gaj膮 wysokie wyniki w nauce.

Pierwszy Maraton Pisania List贸w „Nocne Listowanie” odby艂 si臋 w 2017 roku. Od tamtej pory napisali艣my ju偶 ponad 3000 list贸w, co pozwoli艂o nam zebra膰 imponuj膮c膮 kwot臋 prawie 150 000 z艂. Listy wysy艂amy do r贸偶nych przedsi臋biorstw i fundacji w ca艂ej Polsce, wierz膮c, 偶e poza wp艂at膮 przynios膮 one r贸wnie偶 u艣miech na twarzy – kto nie lubi czyta膰 r臋cznie pisanych list贸w?

Ty te偶 mo偶esz zaanga偶owa膰 si臋 w akcj臋 – razem tworzymy co艣 wyj膮tkowego, co przek艂ada si臋 na realne wsparcie dla student贸w z niepe艂nosprawno艣ciami:

Do艂膮cz do Nocnego Listowania i pom贸偶 nam nadal zmienia膰 偶ycie naszych student贸w!

Zobacz jak wygl膮da nocne listowanie na zdj臋ciach i w filmikach [link]