fbpx

Z przyjemnością informujemy, że firma ORVALDI Power Protection Sp. z o.o, którą reprezentuje Pan Piotr Orwaldi – członek Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Wrocławskiej, ufundowała nagrodę w konkursie organizowanym przez Politechnikę Gdańską. Konkurs polega na zaprojektowaniu wnętrza jachtu s/y Panorama, który został wybudowany w 1986 roku przez Wrocławską Stocznię Rzeczną. Jacht ten był jednostką flagową klubu sportowego przy Politechnice Wrocławskiej, a także wrocławskiego żeglarstwa. Jego odbudowa jest związana z historią Politechniki Wrocławskiej, dlatego ufundowanie nagrody przez członka naszego Stowarzyszenia jest szczególnie wartościowe.

Nagroda w konkursie wynosi 10 000 zł i jest przewidziana dla zwycięzcy lub zespołu, który zaprojektuje najlepsze wnętrze jachtu s/y Panorama. Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Wrocławskiej jest dumni, że jego członkowie angażują się w takie przedsięwzięcia i dzięki temu przyczyniają się do rozwoju środowiska akademickiego.

Zachęcamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w konkursie i wykorzystania swojego talentu w projekcie o tak dużym znaczeniu dla polskiego żeglarstwa. Projekty można składać do 16 czerwca 2023 r. w sekretariacie Instytutu Oceanotechniki i Okrętownictwa.