Szanowne Koleżanki i Koledzy! Drodzy absolwenci Politechniki Wrocławskiej!

Przekazujemy Wam kolejny Biuletyn SAPWr. Czynimy to w nowym wymiarze Organizacji Pożytku Publicznego (OPP), który – żywimy taką nadzieję – pozwoli wspomóc dotychczasową działalność i uruchomić kolejne inicjatywy w ramach celów statutowych naszego Stowarzyszenia. Tak jak poprzednie biuletyny, ten obejmuje informacje z roku poprzedniego, wkraczając w początek roku bieżącego. Obok informacji o działaniach i wydarzeniach, którym można już przypisać walor kontynuacji form rozpoczętych w poprzednich latach (np. Stypendium dla studentów z niepełnosprawnością, Górski Rajd Absolwenta – w tym roku odbędzie się jego 5. edycja, granty na projekty aktywnych studentów, Nocne Listowanie, kolejna edycja Odznaki Wyróżnionego Absolwenta), znajdziecie Państwo także informacje z Uczelni. Nie sposób nie wspomnieć o uruchomionym w ub. roku, i nadal funkcjonującym stypendium specjalnym dla studentów z Ukrainy, które decyzją Zarządu SAPWr przestało mieć charakter jednorazowej pomocy finansowej. Pozwalamy sobie także zwrócić uwagę na możliwość kontaktu z nami za pośrednictwem social mediów (LinkedIn, Facebook).
Zapraszamy do lektury Biuletynu! Zachęcamy do kontaktu – dane kontaktowe w Biuletynie!

Stanisław Lochyński

Okładka SA PWr