Szanowne Kole偶anki i Koledzy! Drodzy absolwenci Politechniki Wroc艂awskiej!

Przekazujemy Wam kolejny Biuletyn SAPWr. Czynimy to w nowym wymiarze Organizacji Po偶ytku Publicznego (OPP), kt贸ry – 偶ywimy tak膮 nadziej臋 鈥 pozwoli wspom贸c dotychczasow膮 dzia艂alno艣膰 i uruchomi膰 kolejne inicjatywy w ramach cel贸w statutowych naszego Stowarzyszenia. Tak jak poprzednie biuletyny, ten obejmuje informacje z roku poprzedniego, wkraczaj膮c w pocz膮tek roku bie偶膮cego. Obok informacji o dzia艂aniach i wydarzeniach, kt贸rym mo偶na ju偶 przypisa膰 walor kontynuacji form rozpocz臋tych w poprzednich latach (np. Stypendium dla student贸w z niepe艂nosprawno艣ci膮, G贸rski Rajd Absolwenta 鈥 w tym roku odb臋dzie si臋 jego 5. edycja, granty na projekty aktywnych student贸w, Nocne Listowanie, kolejna edycja Odznaki Wyr贸偶nionego Absolwenta), znajdziecie Pa艅stwo tak偶e informacje z Uczelni. Nie spos贸b nie wspomnie膰 o uruchomionym w ub. roku, i nadal funkcjonuj膮cym stypendium specjalnym dla student贸w z Ukrainy, kt贸re decyzj膮 Zarz膮du SAPWr przesta艂o mie膰 charakter jednorazowej pomocy finansowej. Pozwalamy sobie tak偶e zwr贸ci膰 uwag臋 na mo偶liwo艣膰 kontaktu z nami za po艣rednictwem social medi贸w (LinkedIn, Facebook).
Zapraszamy do lektury Biuletynu! Zach臋camy do kontaktu 鈥 dane kontaktowe w Biuletynie!

Stanis艂aw Lochy艅ski

Ok艂adka SA PWr