W dniach 4-11.112022, pod honorowym patronatem JM Rektora Politechniki prof. Arkadiusza Wójsa, Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Wrocławskiej organizuje Arcymistrzowski Festiwal Szachowy Kobiet, w ramach którego rozegrany zostanie m.in. mecz Polska – Reszta Świata.
Festiwal odbywać się będzie w gmachu H-14 Politechniki Wrocławskiej przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 40, a jego otwarcie odbędzie się 4 listopada o godzinie 16.30.

Zapraszamy studentów, pracowników i absolwentów do udziału w imprezach towarzyszących, które również będą rozegrane w gmachu H-14 w dniu 4 listopada o  godz. 17.00 turnieju Otwarcia (dla wszystkich chętnych) oraz  7 listopada o godz. 17.00 turniej dla studentów pracowników i absolwentów
Politechniki Wrocławskiej. Więcej na stronie www.womenchessfestival.pl oraz na Facebooku.