Szanowne Koleżanki i Koledzy! Drodzy absolwenci Politechniki Wrocławskiej!

Kolejny Biuletyn przedstawia nasze (i nie tylko) dzia┼éania, kt├│re by┼éy podejmowane w minionym, a tak┼╝e na pocz─ůtku bie┼╝─ůcego, 2022 roku. Dzia┼éamy w nowo wybranym sk┼éadzie w┼éadz Stowarzyszenia, kontynuuj─ůc wcze┼Ťniejsze inicjatywy, odpowiadaj─ůc tak┼╝e na potrzeby chwili. Tak wi─Öc, uda┼éo si─Ö zrealizowa─ç, mi─Ödzy kolejnymi falami pandemii, cz─Ö┼Ť─ç dzia┼éa┼ä w wymiarze ÔÇ×stacjonarnymÔÇŁ. Liczymy, ┼╝e w tym roku b─Ödzie co najmniej tak samo, a mo┼╝e powr├│c─ů inne formy bezpo┼Ťredniego kontaktu absolwent├│w (zjazdy, spotkania z ciekawymi absolwentami). Gar┼Ť─ç informacji z Uczelni niech zach─Öci Was do odwiedzania tak┼╝e innych stron Politechniki Wroc┼éawskiej! Zwracamy uwag─Ö na szczeg├│lny wymiar tegorocznego Balu Charytatywnego JM Rektora. Obok podstawowego celu, tj. zebrania ┼Ťrodk├│w na stypendia dla os├│b z niepe┼énosprawno┼Ťciami, dos┼éownie w ramach praktycznie natychmiastowej reakcji na agresj─Ö Rosji na Ukrain─Ö, zebrano tak┼╝e poka┼║n─ů kwot─Ö na pomoc (w formie jednorazowego stypendium) dla student├│w z Ukrainy. Stowarzyszenie bierze udzia┼é w kapitu┼éach przyznaj─ůcych t─Ö pomoc finansow─ů.

Zapraszam do lektury Biuletynu! Zach─Öcam do kontaktu ÔÇô dane w Biuletynie!

Przewodnicz─ůcy Zarz─ůdy SAPWr
Stanisław Lochyński