Zapraszamy na Rajd, jak za czasów studenckich! Zabieramy znajomych z czasów studiów i jedziemy w góry! Zapowiada się udany weekend w gronie dawnych i nowych znajomych, z których wszyscy mają wspomnienia związane z Politechniką Wrocławską.

8-10 października 2021 spotykamy się w Szklarskiej Porębie gdzie oprócz górskich wypraw, które dopasujemy do chęci i możliwości uczestników, będziemy mogli porozmawiać ze znajomymi oraz poznać nowe osoby, które doskonale rozumieją co znaczy ukończyć PWr.

Choć dzisiejszy świat oferuje nam całą gamę elektronicznej łączności na odległość, nic nie zastąpi wspólnego spotkania przez weekend przy ognisku, bankiecie i wspólnej wycieczce w góry.

mgr inż. Kamil Nawirski

Co musisz wiedzieć!

termin: 8-10 października 2021

miejscowość: Szklarska Poręba

ośrodek: Ośrodek Wypoczynkowy SUDETY (Adres: Krasickiego 10, 58-580 Szklarska Poręba)

zapisy: www.evenea.pl/event/grapwr/

Co zapewniamy?

Organizator zapewnia:

• nocleg,
  • wyżywienie,
  • ognisko w piątek,
  • bankiet w sobotę (alkohol we własnym zakresie),
  • opiekunów tras turystycznych.

Organizator zachęca:

• do udziału w wycieczkach pieszych w sobotę i niedzielę,
  • integracji, zabawy,
  • zabrania ze sobą dobrego humoru.

Nie zapewniamy:

• transportu na wydarzenie,
  • napojów inne niż te podawane do posiłków,
  • opłaty klimatycznej (2,25zł/dzień 4,5zł za wyjazd – tylko gotówka),
  • biletów kolejowych z Szklarskie Poręby do Jakuszyc i z powrotem
  • wstępu do Karkonoskiego Parku Narodowego (8 zł do opłacenia na trasie 1 i 2 – tylko gotówka).

Jadę na GRA!

Co jeszcze znajdziesz w cenie?

Wyprawy w góry

Zapraszamy do zapoznania się z trasami górskimi jakie przygotowaliśmy: w opracowaniu (tu zesłoroczne).

Możemy tylko zdradzić, że w tym roku kierujemy się w Izery!

Gadżet

Tegoroczny gadżet to będzie coś zupełnie nowego! Tak nowego, że jeszcze czekamy na infomrację co to dokładnie będzie.

Bankiet!

Ponieważ jest to wyjazd wypoczynkowo-integracyjny, nie wymagamy uroczystego ani wieczorowego stroju.

Koszula i jeansy w zupełności wystarczą na górską integrację.

Warto natomiast zabrać buty inne od górskich traperów, aby podczas tańców nie zrobić komuś krzywdy.

Regulamin Rajdu: Plik PDF

Zespół organizacyjny

Kamil Nawirski

kamil.nawirski@pwr.edu.pl

Honorata Poturaj
Z-ca koordynatora
honorata.poturaj@gmail.com
Wojciech Wodo
Animacja tras górskich
wojciech.wodo@pwr.edu.pl

Biuro Stowarzyszenia Absolwentów
formalności i rozliczenia
alumni@pwr.edu.pl

tel. +48 71 320 41 35

Ważna informacja dla członków Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Wrocławskiej: mamy dla Was 5% zniżki na udział w rajdzie. Osoby chętne proszone są o kontakt absolwenci@pwr.edu.pl – po sprawdzeniu uregulowania składki prześlemy kod rabatowy.