Dzi臋kujemy! Zar贸wno wolontariuszom, kt贸rzy pisali listy, jak i darczy艅com, kt贸rzy po ich otrzymaniu zdecydowali si臋 na zrobienie przelewu na rzecz specjalnego stypendium dla student贸w z niepe艂nosprawno艣ci膮, kt贸rzy studiuj膮 w Politechnice Wroc艂awskiej. Dzi臋ki wsparciu filantrop贸w uzbierali艣my 23 150 z艂, co pozwoli ufundowa膰 ponad 10 stypendi贸w!

Serdecznie dzi臋kuj臋 filantropom, kt贸rzy odpowiedzieli na listy, r臋cznie napisane przez wolontariuszy:
馃彉 LOKUM DEWELOPER S.A.
馃崠 TARCZY艃SKI S.A.
馃捑 Axxiome Health
馃 Pneumat.
馃毎 MPWiK Wroc艂aw
馃帥 SONEL
馃摖 VERBICOM S.A.
馃彈 ED INVEST S.A.
馃拵 Wojciechowi Ka藕mierczakowi z GOLDENMARK S.A.
鈱 Damianowi Michalczukowi聽 z Mok Yok IT
馃浐 Januszowi Rogowiec z J.B.R. Rogowiec Sp. j.
馃憲 SOLAR COMPANY S.A.
馃 MIDEA SP. Z O O. (Pawe艂 Tkaczyk)
鈿 Agnieszce Nawirskiej-Olsza艅skiej z Wroc艂awskiej Rady Federacji Stowarzysze艅 Naukowo-Technicznych NOT
鉁 Maciejowi Hawrylakowi z asw studio projektowe