Dziękujemy! Zarówno wolontariuszom, którzy pisali listy, jak i darczyńcom, którzy po ich otrzymaniu zdecydowali się na zrobienie przelewu na rzecz specjalnego stypendium dla studentów z niepełnosprawnością, którzy studiują w Politechnice Wrocławskiej. Dzięki wsparciu filantropów uzbieraliśmy 23 150 zł, co pozwoli ufundować ponad 10 stypendiów!

Serdecznie dziękuję filantropom, którzy odpowiedzieli na listy, ręcznie napisane przez wolontariuszy:
🏘 LOKUM DEWELOPER S.A.
🍖 TARCZYŃSKI S.A.
💾 Axxiome Health
🦾 Pneumat.
🚰 MPWiK Wrocław
🎛 SONEL
📠 VERBICOM S.A.
🏗 ED INVEST S.A.
💎 Wojciechowi Kaźmierczakowi z GOLDENMARK S.A.
⌨ Damianowi Michalczukowi  z Mok Yok IT
🛺 Januszowi Rogowiec z J.B.R. Rogowiec Sp. j.
👗 SOLAR COMPANY S.A.
🦇 MIDEA SP. Z O O. (Paweł Tkaczyk)
⚙ Agnieszce Nawirskiej-Olszańskiej z Wrocławskiej Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT
✏ Maciejowi Hawrylakowi z asw studio projektowe