👏🍾🎉 Gratulujemy świeżo upieczonym absolwentom Politechniki Wrocławskiej! Ukończenie naszej Alma Mater to nie tylko wiedza z zajęć, ale również osoby, które poznaliście w ostatnich latach👩‍💻👨‍💻. Aby utrzymać ten kontakt oraz nawiązać nowe znajomości zapraszamy serdecznie do Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Wrocławskiej🎓

Jego działania to spotkania absolwentów z różnych roczników i kierunków w celu zachowania, choć części studenckiego życia oraz nawiązywania kontaktów przydatnych w pracy zawodowej. Działania stowarzyszenia to głownie spotkanie, wśród których możemy wymienić:

🚶‍♂ Górski Rajd Absolwenta PWr 2020,
🛶 spływ kajakowy z wspólnym grillowaniem,
👩‍🔧👷‍♂“spotkania z ciekawymi absolwentami” – do wysłuchania online na profilu stowarzyszenia.

💸 Ponad to, dzięki zaangażowaniu darczyńców stowarzyszenie prowadzi fundusz stypendialny dla studentów z niepełnosprawnością oraz konkurs grantowy na projekty studenckie ⚗️🔩💻🔬🛸.

👨🏻‍🎓👩🏼‍🎓Jak zostać członkiem Stowarzyszenia? 📑