fbpx

Zapraszamy serdecznie na nasze wyjątkowe zakończenie sezonu podczas spotkania „Biznes, Kariera, Absolwenci” meet up #6, które tym razem odbędzie się na świeżym powietrzu w FoRest Bar! Dołącz do nas na inspirujące rozmowy i wymianę doświadczeń w urokliwej przestrzeni na łonie natury. 🌲

🗓 Data: 3 lipca 2024, godzina 17:00
📍 Lokalizacja: FoRest Wrocław, Kamienna 75
💰 Cena: za darmo
🔗 Zapisy: Evenea

💡 Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

• Spotkanie z członkami Biznesowego Klubu Absolwentów UE, z którymi będziesz mógł/mogła porozmawiać na temat budowania biznesowych sieci kontaktów.
• Spotkanie z mentorami społeczności Rebelpolis, którzy opowiedzą o tym jak programy mentoringowe przyśpieszają rozwój karier.

Zobacz podsumowanie jednego z poprzednich spotkań Biznes Kariera Absolwenci:

Podsumowanie poprzedniego spotkania

Na spotkanie zapraszają
  • Hanza IT
  • Społeczność Rebelpolis
  • Advalor | Agencja nieruchomości komercyjnych
  • inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości
  • Biznesowy Klub Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
  • Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Wrocławskiej

Zapraszamy do FoRest Bar przy Kamiennej 75, Wrocław [link do mapy]

Pierwszy „leśny bar” we Wrocławiu. Zapach kory, spokojna muzyka, zieleń. Jednym słowem relaks na leżaku, w centrum miasta, a jednak w lesie 🙂 Zapraszamy!

Ze względów organizacyjnych i logistycznych liczba miejsc na nasze spotkanie jest ograniczona. Aby zapewnić sobie miejsce, prosimy o dokonanie rejestracji poprzez platformę Evenea.

Dziękujemy za zrozumienie i nie możemy się doczekać Twojej obecności!