Czy Politechnika spełnia marzenia? Tak, potwierdzeniem jest historia gościa spotkania z ciekawym absolwentem Politechnika Wrocławska.Zapraszamy na spotkanie z Ewą Siekierdą, która po 3 roku Medycyny przeniosła się na Politechnikę Wrocławską, ukończyła studia i została mechanikiem lotniczym w Rayaner.

Kuba Jastrzębski z Radio LUZ porozmawia z Ewą o:
🛩 realizacji swoich marzeń wymagającej ważnych zmian życiowych,
🛩 pracy dziewczyn w stereotypowo męskim środowisku,
🛩 przygotowaniach do pracy za granicą,
🛩 działalności studenckiej,
🛩 współpracy z różnymi narodowościami.

Spotkanie odbędzie się online. Aby uzyskać link do spotkania należy zgłosić chęć udziału na stronie

Spotkanie poprowadzi, Kuba Jastrzębski – reporter naukowy w Akademickim Radio LUZ. Żaden temat mu nie straszny. Prywatnie student inżynierii kwantowej na Politechnika Wrocławska, podróżnik „palcem po mapie”, a nierzadko z plecakiem. Na 91.6 FM możecie go usłyszeć w audycji popularnonaukowej Na Synapsach.

🙋‍♂ Ty też masz jakieś pytanie? W trakcie spotkania Honorata Poturaj będzie śledzić komentarze pod transmisją i na koniec spotkania zada pytania „z sali”.